13 Şubat 2011 Pazar

orman konseptli keçe kapı süsüR: 40 cm 5mm lik polyester keçeden yapılmadır. Hayvanlar el dikişi ve elyaf dolguludur. İsteğe bağlı olarak renk ve ebatlar üzerinde oynamalar yapılabilir. Bu haliyle hem erkek hem kız çocukları için kullanılabilir. Çocuğunuzun odasını kapısından itibaren farklılaştırın. Ona şık bir kapı süsü alın.

Fiyatı 50 TL

8 yorum:

 1. Hepsi çok güzel, ellerinize sağlık. Hayırlı satışlar.

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler lila inşaAllah. Henüz satışımız olmadı ama bakalım nasip :)

  YanıtlaSil
 3. çalışmalarınızın hepsi çok güzel,ellerinize sağlık sizi izlemeye aldım:)sizide bloglarımda görmekten mutlu olurum.. sevgiler..http://ucelma.blogspot.com/--http://wwwfacebookucelma.blogspot.com/--http://bahvannkesi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar,

  Bizi, bu iletişimden alıkoyan; doğamızda olan yazma ihtiyacımızı engelleyen bu zihniyeti ve bu zihniyetten doğan her türlü yaptırım araçlarını şiddetle kınıyorum.

  Anlatma isteği, insanda doğal bir eğilimdir. Çocukluk döneminde ağlama, bağırtı ve el yüz hareketleriyle görünürlük kazananan bu istek, sonradan dil aracılığıyla konuşma ve yazma şeklinde belirir.

  İnsanoğlu varlığını belirtmek için konuşma ve yazma unsurlarından birine başvurmak ihtiyacını duyar. İnsandaki konuşma ve yazma ihtiyacı; kişisel, toplumsal ve uğraşsal zorunluluklar şeklinde tezahür eder.

  Bu bağlamda, yazmak; dünyayı tanımak ve onu dost hale getirmekse, çalan çanlara kulaklarımızı tıkayamayız. Çalan çanlarda, kendi sesimizin yankılarını duymamız gerekir.

  Çevremizdeki çirkinlikleri, haksızlıkları ortadan kaldırarak, onları değiştirip düzelterek, dünyayı dost hale getirebiliriz.

  Haksızlıkların yok edilmesi, çirkinliklerin giderilmesi, toplumda bir saygı dengesi yaratır. Bu nedenledir ki, yazmaya katılmış her insan, öbür insanlardan daha ağır bir sorumluluk yüklenmiştir. Böyle bir sorumluluk yüklenme de yazarı, toplumun sözcüsü haline getirir.

  Bu bağlam da, bizler de yazdığımıza ve dolayısıyla bu gruba dahil olduğumuza göre, üstümüze düşeni seve seve yerine getirmeye hazır mıyız?

  Recep Altun Kaman-Kırşehir

  YanıtlaSil
 5. Çalışmalarınız çok cici..

  YanıtlaSil
 6. canım ya yaptıgın seyler harika..bende keçeden objeler yapıyorum ama sen aşmışsın:)

  YanıtlaSil
 7. küçük ablamın marifetleri bunlar :)) çok yetenekli cidden maşallah :) direk bi kapı süsü ile başlamıştı :)

  YanıtlaSil
 8. Cok sevimli olmus, elinize saglik ;)

  YanıtlaSil