16 Eylül 2011 Cuma

Tuğra Bebek İçin Kapı SüsüR: 40 cm 5mm lik polyester keçeden yapılmadır. Hayvanlar el dikişi ve elyaf dolguludur. İsteğe bağlı olarak renk ve ebatlar üzerinde oynamalar yapılabilir. Üst kısmına örnekteki gibi isim yazıyorum. Sipariş esnasında bilgilendirirseniz isim yazarak gönderirim
50 TL
Sipariş için la-illa571@hotmail.com

7 yorum:

 1. Merhabalar,

  Üretmek kadar daha güzel bir şey olamaz! Ne mutlu size ki, böyle güzel şeyler üretiyorsunuz. Elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun ve sağlıcakla, sevgiyle kalın.

  YanıtlaSil
 2. çok beğendim. gerçekten çok hoş olmuş :)

  YanıtlaSil
 3. Bayıdıım.
  Gerçekten çok güzel..
  Emeğine sağlık canım..
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. kapı suslerı harıka çok begendım,emegınıze sağlık

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar,

  Cumhuriyet Bayramımızı kutlar; sağlık,huzur ve mutluluk içinde daha nice Cumhuriyet Bayramları kutlamanızı can-ı gönülden dilerim.

  "Değirmenden Mektup Var" isimli blog sayfamın http://yazblogcu.blogspot.com olan link adresi; http://degirmendenmektupvar.blogspot.com olarak değişmiştir.

  Selam ve dualarımla.
  Recep Altun

  YanıtlaSil
 6. Merhabalar,

  Allah'ın rızasını kazanarak O'na yaklaşmanın bir yolu olan mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

  Nefsini nirana, kalbini Rahman'a, oğlunu Kurban'a, malını ihvana bezletmekle ahdine vefakarlığını gösteren Hz. İbrahim (a.s.)'ın itaatinin ve oğlu Hz. İsmail'in de teslimiyetinin yolunda ilerleyen kullardan olmamız dileğiyle sağlıcakla kalın.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 7. Bu boğuna bayıldım.
  Ne güzel ciciler hazırlamışsın canım.
  Ellerine emeklerine sağlık,bol satışlar,kazançlar diliyorum.
  Yeniden mutlu yıllar.
  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil